Treniruotė su IBRA tampa linksmu žaidimu

Mūsų centre sumontuotas inventorius leidžia pasiekti norimų rezultatų greičiau, nei įprastos futbolo treniruotės. Be to, išmaniųjų technologijų pagalba, net ir nuobodžiausius treniruočių momentus, paverčiame įdomiu žaidimu. Tai ypač svarbu vaikams ir pradedantiesiems, kai po pirmųjų įprastų futbolo treniruočių, motyvacija grįžti prie sunkaus darbo šviesos greičiu artėja prie nulio. Taip yra todėl, kad kai kurie įprastų futbolo treniruočių momentai yra nuobodūs, o vaikams miglotai suprantama to prasmė.

Futbolo treniruote zaidimas 4 vs 4
Individualios Futbolo Treniruotės

Kamuolio kontrolė

Vienas iš pagrindinių IBRA Modern training komplekse sumontuotų ESA išmaniųjų įrenginių privalumų yra tas, kad žaidėjas futbolo treniruočių metu pakankamai greitai įvaldo kamuolio perdavimo, varymo ir smūgiavimo technikas.

Greitis

Treniruojant žadėjo greitį bei pagreitį, mūsų futbolo treniruotėms nėra lygių. Žaidėjo greičio ugdymas yra ne toks paprastas, kaip gali atrodyti. Būtent todėl investuojame ne tik į inventorių, bet ir į trenerius, kurie išmano savo darbą geriausiai.

Ištvermė

Ugdyti ištvermę dabar nenuobodu, o įdomu. Nuo šiol nebereikia ilgas valandas bėgti kroso. Atsiduokite ESA įrenginių magijai ir ne tik pasieksite puikių rezultatų, bet ir smagiai praleisite laiką. Visus rezultatus ir jų istoriją galite sekti programėlėje. Nustebsite, kaip įspūdingai kreivė kyla aukštyn.

Reakcija

Kamuolio atmušėjai ir sienelės su išmaniais analizatorių davikliais bei LED informuokliais lavina žaidėjo reakciją kaip niekada greitai. LED informacinės šviesos priverčia smegenis stebėti kelias kryptis vienu metu, o tai daro didelę teigiamą įtaką aikštės matymui.

Atrask savo svajonių treniruotę

Norint pasiekti gerų rezultatų, visų sporto šakų treniruotės turi būti vykdomos kryptinga bei nuosekliai, o futbolo treniruotėms tai ypač aktualu. Kad nereikėtų blaškytis ir būtų patogiau, suskirstėme visas futbolo treniruotes pagal tam tikrus kriterijus, todėl vienos futbolo treniruotės metu akcentuosite savo darbą į tam tikras kompetencijas, o išmaniosios technologijos Ibra futbolo centre padės suprasti treneriams, instruktoriams ir Jums, kurią sritį reikia ugdyti labiau, ką “pašlifuoti”, o kur kaip reikiant pasitemti. Remdamiesi šiais duomenimis, galėsite planuotis kurią futbolo treniruotę rezervuoti kitam kartui. Paspaudę nuorodą ant žemiau esančių treniruočių, rasite išsamius aprašymus, sužinosite futbolo treniruotės trukmę, galimybes, treniruojamas kompetencijas bei kitą svarbią informaciją. Taip pat turime ir kelias treniruotes, kuriose savarankiškai sportuosite kartu su savo draugais ar pažįstamais. Galėsite rengti tarpusavio rungtynes, varžytis komandomis ar net organizuotis turnyrus.

“Šiandien ta diena. Kokia? Ta, kurią pradedame smagiausią gyvenimo treniruotę”

Atletinio rengimo futbolo treniruotės vaikams

“Sunkus darbas pavirtęs smagiu žaidimu”

Laimingi Futbolininkai

Futbolo treniruotės vaikams Kaunas

“Pergalės skonis pagimdęs draugišką azartą”

“Nepakartojami įspūdžiai treniruotėje lyg kompiuteriniame žaidime”

Jūsų klausimai, mūsų atsakymai

Atraskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

?

treniruotes su ESA įrenginiais galite rezervuoti mūsų svetainėje. Galėsite pasirinkti Jums tinkančią datą ir laiką. Individualias, įvadines ar futbolo treniruočių paketus kviečiame užsakyti susisiekus su mumis. 

futbolo treniruotės kaina priklauso nuo jos pobūdžio. Kainas matysite pasirinkę konkrečią Jus dominančią treniruotę

Futbolo treniruotės ibra centre gali būti dviejų rūšių: naudojant pažangiausią ESA įrangą ir be jos. Abiem atvejais treniruotėse dalyvauja Ibra treneriai. Treniruotės su ESA įrenginiais išmanios yra todėl, kad šie įrengimai atidžiai stebi žaidėjo veiksmus ir jo progresą, atitinkamai reaguoja, 

Taip. Mūsų centre treniruojasi ir komandos. Specialistai rekomenduoja bent vieną treniruotę per savaitę daryti su ESA treniruokliais.

Scroll to Top

Wazamba

Wazamba ir unikāls koncepts, kas pārstāv radošu pieeju mūzikai un mākslai. Ar savu eksotisko nosaukumu, Wazamba izraisa interesi un noskaņu par kaut ko jaunu un Wazamba neierasto. Tās māksla ir subjektīva, tāpēc tās novērtējums ir atkarīgs no katra indivīda perspektīvas un uztveres. Wazamba ļauj cilvēkiem izpausties brīvi, izlauzties no ikdienas rutīnas un izbaudīt jaunas pieredzes