/*! elementor – v3.20.0 – 20-03-2024 */
.elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}

Visas treniruočių procesas IBRA komplekse

pavirsta žaidimu

IBRA Modern Training

Futbolo treniruotės

/*! elementor – v3.20.0 – 20-03-2024 */
.elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=”.svg”]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block} Futbolo treniruotės

Mūsų centre sumontuotas inventorius leidžia pasiekti norimų rezultatų greičiau, nei įprastos futbolo treniruotės. Be to, išmaniųjų technologijų pagalba, net ir nuobodžiausius treniruočių momentus, paverčiame įdomiu žaidimu. Tai ypač svarbu vaikams ir pradedantiesiems, kai po pirmųjų įprastų futbolo treniruočių, motyvacija grįžti prie sunkaus darbo šviesos greičiu artėja prie nulio. Taip yra todėl, kad kai kurie įprastų futbolo treniruočių momentai yra nuobodūs, o vaikams miglotai suprantama to prasmė.

Mes visas ugdomas kompetencijas paverčiame žaidimu ir natūralus žmogaus noras laimėti verčia treniruotis vėl ir vėl. Tuo tarpu treneris ne tik vadovauja treniruotei realiu laiku, bet ir analizuoja istorinius duomenis ir sudėlioja lavinimo procesą atsižvelgdamas į silpnąsias žaidėjo vietas.

Kamuolio kontrolė

Vienas iš pagrindinių IBRA Modern training komplekse sumontuotų ESA išmaniųjų įrenginių privalumų yra tas, kad žaidėjas futbolo treniruočių metu pakankamai greitai įvaldo kamuolio perdavimo, varymo ir smūgiavimo technikas. Be to, lengvai identifikuosite savo silpnąsias vietas ir galėsite sutelkti dėmesį jų lavinimui.

Greitis

Treniruojant žadėjo greitį bei pagreitį, mūsų futbolo treniruotėms nėra lygių. Žaidėjo greičio ugdymas yra ne toks paprastas, kaip gali atrodyti. Būtent todėl investuojame ne tik į inventorių, bet ir į trenerius, kurie išmano savo darbą geriausiai.

Futbolo treniruotės Kaune

Ištvermė

Ugdyti ištvermę dabar nenuobodu, o įdomu. Nuo šiol nebereikia ilgas valandas bėgti kroso. Atsiduokite ESA įrenginių magijai ir ne tik pasieksite puikių rezultatų, bet ir smagiai praleisite laiką. Visus rezultatus ir jų istoriją galite sekti programėlėje. Nustebsite, kaip įspūdingai kreivė kyla aukštyn.

Reakcija

Kamuolio atmušėjai ir sienelės su išmaniais analizatorių davikliais bei LED informuokliais lavina žaidėjo reakciją kaip niekada greitai. LED informacinės šviesos priverčia smegenis stebėti kelias kryptis vienu metu, o tai daro didelę teigiamą įtaką aikštės matymui.

Inventorius

Profesionalų profesionalams. Tokia trumpa fraze galime apibūdinti visą futbolo treniruočių centre naudojamą inventorių

Patalpos

Ibra futbolo treniruočių centras specialiai suprojektuotos ir įrengtos naudojant kokybiškas medžiagas.

Komfortas

Futbolo treniruotes rezervuoti nepaprastai lengva bei paprasta. Prireiks tik minutės ir kelių paspaudimų.

Atrask savo svajonių treniruotę

Norint pasiekti gerų rezultatų, visų sporto šakų treniruotės turi būti vykdomos kryptinga bei nuosekliai, o futbolo treniruotėms tai ypač aktualu. Kad nereikėtų blaškytis ir būtų patogiau, suskirstėme visas futbolo treniruotes pagal tam tikrus kriterijus, todėl vienos futbolo treniruotės metu akcentuosite savo darbą į tam tikras kompetencijas, o išmaniosios technologijos Ibra futbolo centre padės suprasti treneriams, instruktoriams ir Jums, kurią sritį reikia ugdyti labiau, ką “pašlifuoti”, o kur kaip reikiant pasitemti. Remdamiesi šiais duomenimis, galėsite planuotis kurią futbolo treniruotę rezervuoti kitam kartui. Paspaudę nuorodą ant žemiau esančių treniruočių, rasite išsamius aprašymus, sužinosite futbolo treniruotės trukmę, galimybes, treniruojamas kompetencijas bei kitą svarbią informaciją. Taip pat turime ir kelias treniruotes, kuriose savarankiškai sportuosite kartu su savo draugais ar pažįstamais. Galėsite rengti tarpusavio rungtynes, varžytis komandomis ar net organizuotis turnyrus.

Taip pat norime pažymėti, kad skirtingose futbolo treniruotėse, Jūsų žinioje bus skirtingas inventorius, pavyzdžiui tik futbolo treniruotėse su ESA galėsite naudotis Elite Skils Arena inventoriumi. Šioje treniruotėje taip pat rasite ir M-Station Club iš Muninsport. M-Station P-10 rasite Individualioje bei atletinio rengimo futbolo treniruotėse,  taip pat ir treniruotėje su visu inventoriumi. Šiose treniruotėse, taip pat mėgausitės ir SmartGoals irenginiais.

Lauksime Jūsų Ibra futbolo treniruočių centre. 

Rezultatų: 1

Scroll to Top

Wazamba

Wazamba ir unikāls koncepts, kas pārstāv radošu pieeju mūzikai un mākslai. Ar savu eksotisko nosaukumu, Wazamba izraisa interesi un noskaņu par kaut ko jaunu un Wazamba neierasto. Tās māksla ir subjektīva, tāpēc tās novērtējums ir atkarīgs no katra indivīda perspektīvas un uztveres. Wazamba ļauj cilvēkiem izpausties brīvi, izlauzties no ikdienas rutīnas un izbaudīt jaunas pieredzes